Otwarcie czytelni naukowej Archiwum Państwowego w Malborku

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

15 czerwca 2020

Szanowni Państwo!
Uprzejmie informujemy, że Archiwum Państwowe w Malborku, po uzgodnieniu procedur z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Malborku, od dnia 22 czerwca 2020 roku wznawia bezpośrednią obsługę petentów poprzez Sekretariat z zachowaniem rygorystycznych zasad bezpieczeństwa.

Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00.

Zachęcamy jednak nadal do kontaktu drogą e-mailową na adres: sekretariat@malbork.ap.gov.pl lub za pośrednictwem skrzynki Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP.

Od dnia 22 czerwca 2020 roku wznawiamy również swoją działalność w zakresie udostępniania materiałów archiwalnych w czytelni naukowej z zachowaniem rygorystycznych zasad bezpieczeństwa.

Czytelnia naukowa Archiwum czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00, po elektronicznym zamówieniu akt i telefonicznym ustaleniu rezerwacji miejsca. W pomieszczeniu czytelni będzie mógł przebywać tylko 1 użytkownik jednocześnie. Zgłoszenia Użytkownika Zasobu Archiwalnego i rewersy powinny być wypełniane elektronicznie i przesyłana na adres e-mail:
pracownia@malbork.ap.gov.pl  lub sekretariat@malbork.ap.gov.pl 

Zgłoszenie Użytkownika Zasobu Archiwalnego
Rewers elektroniczny

Przebywać można będzie tylko w wyznaczonych strefach, w obowiązkowych maseczkach i rękawiczkach.

Instrukcja funkcjonowania czytelni

Regulamin udostępniania w okresie trwania stanu epidemii

Zapraszamy serdecznie, jednocześnie prosząc o zrozumienie dla wprowadzonych zasad, które mają zapewnić bezpieczeństwo zarówno użytkownikom i petentom, jak i pracownikom Archiwum.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-06-15
Data publikacji:2020-06-15
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:ArchiwumAPE
Liczba odwiedzin:47087