Przechowalnictwo dokumentacji

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

UWAGA! Usługi w zakresie przechowalnictwa są wstrzymane do odwołania!

W związku z niewielką rezerwą magazynową, Archiwum Państwowe w Malborku nie prowadzi uslug związanych z przjemowaniem dokumentacji płacowo - osobowej.

Archiwum Państwowe w Malborku po wejściu w życie ustawy z dnia 18 grudnia 2002 r. o zmianie ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz o zmianie niektórych innych ustaw (Dz. U. Nr 241, poz. 2074) rozszerzyło swoją działalność w zakresie usług archiwalnych o przechowywanie o czasowym okresie przechowywania, w tym dokumentacji osobowej i płacowej. Archiwum zapewnia kompleksowe usługi w zakresie porządkowania, ewidencji oraz przechowywania dokumentacji niearchiwalnej.

Przejętą dokumentację przechowujemy przez cały wymagany ustawowo okres zgodnie ze standardami przechowywania akt obowiązującymi w archiwach państwowych.

Zapewniamy pełny dostęp do dokumentów przez cały czas ich przechowywania. Korzystanie z nich jest bezpłatne.

Proponujemy konkurencyjne ceny. Koszt przechowywania metra bieżącego dokumentacji podlega negocjacji i uzależniony jest od stanu uporządkowania akt i ilości przekazanych akt. Każdy klient może liczyć na indywidualne traktowanie i sprawną obsługę.

Szczegółowych informacji udziela pan Tomasz Kukowski, pod nr tel. 55 647 44 55,

e-mail: sekretariat@malbork.ap.gov.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:0000-00-00
Data publikacji:0000-00-00
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:12463